Нещодавно відвідала гінеколога-мамолога Олену Миколаївну Масюк і хочу поділитися своїми враженнями. Я завжди досить скептично ставилася до таких візитів, але цей прийом повністю змінив моє ставлення. Олена Миколаївна справжній професіонал своєї справи:))) уважна, дуже тактовна. Вона детально пояснила всі результати, відповіла на всі запитання, і я жодної хвилини не відчувала дискомфорту. Щиро рекомендую!🌺